Víte, co dělat při překyselení organismu? Jak objednat Balíček k odkyselení a proč je vlastně nutné odkyselovat své tělo?

Nevhodný životní styl - způsob života - neustálý stres, úzkost, chemické léky, kouření, málo pohybu a především chybné návyky ve stravování (přebytek bílkovin, cukru, alkoholu, škodlivé tuky) vedou k překyselení organismu a bývají příčinou nadváhy a obezity, většiny zdravotních potíží i předčasných úmrtí.

Základem našeho zdraví je rovnováha = vyvážený poměr kyselin a zásad v našem těle. Překyselený organismus proto nemůže být zdravý!

Naše tělo si některé kyseliny samo vytváří a navíc ho zbytečně zatěžují kyseliny, které každý den přijímáme v převážně kyselinotvorné stravě.
Organismus reaguje na kyseliny tak, že se je snaží "zneutralizovat" a vyloučit z těla pryč. K neutralizaci využívá minerální látky (zásady). Pokud nepřijímáme stravou dostatek těchto minerálních látek a stopových prvků, odebírá si je náš organismus z vlastních zásob. Dokud si tělo může brát zásadité látky (především vápník) z vaziva, kloubních chrupavek, cév, kostí, zubů, nehtů a vlasů - dokáže si pomoci samo a škodlivé nadbytečné množství kyselin tak vyrovnávat. Tím však v organismu dochází k úbytku potřebných minerálů, řídnutí kostí a sklerotizaci cév, což později vede jak k infarktu, mrtvici nebo osteoporóze, tak i k revmatismu, artróze, dně, problémům s páteří apod. Rovněž i únava, nadváha, obezita, celulitida, bolesti hlavy, migréna, časté záněty, deprese, plísně, kvasinky, mykózy, pálení žáhy, ekzémy, zubní kazy i vypadávání vlasů jsou následkem překyselení. Velmi kyselé vnitřní prostředí je také přímo ideálním místem pro vznik a rozvoj nádorového onemocnění a rakoviny.

A pokud je naše strava zdrojem každodenního příjmu kyselinotvorných potravin, naše zásoby minerálů v těle velice rychle začnou mizet.

Tělo dělá, co může! Nakonec je kvůli přebytku kyselin a potřebě jejich odstranění nuceno odbourávat vlastní cenné minerální látky.                  A jelikož nemůže vyloučit tak obrovské množství kyselin najednou, postupně si také vytváří tzv. „odkladiště odpadních a škodlivých látek", která následně způsobují nejen kila navíc, ale především chronické záněty a bolesti...

Naštěstí si od překyselení těla - této nejčastější civilizační choroby - může každý pomoci sám! A protože to za nás stejně nikdo udělat nemůže, "nejchytřejší řešení" je začít odkyselovat svůj organismus co nejdříve - čím dříve s odkyselováním začneme, tím rychlejší a lepší budou výsledky!
Jde o zcela jednoduché řešení, které dokáže neuvěřitelně již během krátké doby zlepšit Váš zdravotní stav.
Tělo může být odkyseleno, vyčištěno, odpadní látky odstraněny a zásobárny tolik potřebných minerálů a stopových prvků opět naplněny.

OBJEDNAT "BALÍČEK  K  ODKYSELENÍ  ORGANISMU"  MŮŽETE  ZDE  -  ZÁLOŽKA  KONTAKT  -  HUBNĚTE CHYTŘE!

NABÍZENÝ  "BALÍČEK  K  ODKYSELENÍ  ORGANISMU"  OBSAHUJE:

  • zásaditou směs minerálů (250g práškové směsi připravené v lékárně do uzavíratelné plastové nádoby)
  • písemné instrukce k jejímu správnému užívání (K. Tepperwein - Pryč s kyselostí! Jak udržet kyselé a zásadité látky v těle v rovnováze;  Tajemství dlouhověkosti)
  • podrobné informace o kontrole kyselosti organismu jednou z nejjednodušších metod měření (jedině tak získáte momentální obraz o Vašem poměru kyselin a zásad v těle)
  • sadu 50ks testovacích proužků pro měření pH moči (včetně instrukcí k jejich velmi jednoduchému používání)
  • přehled zásadotvorných a kyselinotvorných potravin (pozor-neznamená kyselých!) 
  • důležité informace - jakými dalšími cestami lze odkyselení Vašeho organismu podpořit:-)

Zhubněte odkyselením - odstraněním přebytečných kyselin z Vašeho těla se vytvoří převažující zásadité (alkalické) vnitřní prostředí organismu   a nastolením žádoucí rovnováhy může dát tělo nadbytečným tukovým buňkám navždy sbohem, problém s hmotností pomine. Jedna z teorií o hubnutí totiž zní, že tělo zadržuje tuk jako ochranu před nadbytkem kyselin z běžné stravy (netrpíme nadváhou, ale překyselením, a tuk tak chrání naše buňky, tkáně a orgány před nadbytečnými kyselinami). Tukové buňky na sebe vážou toxiny (jedy), takže tukové polštáře se velmi rychle stávají skládkou nebezpečného odpadu.

Pokud jíte pouze dostatečně zralé ovoce a čerstvou zeleninu a nepijete kávu ani alkohol, pravděpodobně si kvůli překyselení Vašeho organismu nemusíte dělat starosti. Jestliže se ale stravujete "normálně" jako většina lidí - tzn. že jíte často maso, uzeniny, sladká jídla i nápoje, výrobky z bílé mouky, pravidelně pijete kávu a černý čaj, občas alkohol, a někdy užíváte i chemické léky a antibiotika - Váš organismus je pravděpodobně dost překyselený a bude Vám velmi vděčný za provedení odkyselení prostřednictvím našeho "Balíčku k odkyselení organismu" a následného velmi potřebného doplnění přírodních zásaditých minerálů a stopových prvků - pro více informací přejděte ZDE na stránky tradiční čínské přírodní medicíny (protože zásadité látky jsou ve Vašem těle neustále spotřebovávány k plnění všech svých funkcí a je vhodné zajišťovat jejich dostatečný přísun také přírodními doplňky výživy).      

Odkyselení organismu by mělo být vždy základním krokem "chytré cesty" hubnutí a řešení všech zdravotních problémů (i jejich předcházení). Před plánovanou redukční dietou odborníci doporučují tělo důkladně odkyselit (jde o první krok jak začít odbourávat nadváhu). Odkyselený organismus je také nutným předpokladem pro trvalé udržení optimální hmotnosti. Teprve při dosažení rovnováhy mezi kyselými a zásaditými složkami krve (i všech ostatních tělních tekutin) může tělo mnohem lépe využít jakékoliv další kroky na cestě k ozdravení organismu: ať už se jedná      o očistu - detoxikaci organismu (podrobnější informace o očistné kúře pomocí čínské přírodní medicíny ZDE) nebo o unikátní přírodní přípravky výrazně posilující imunitu organismu jako jsou -  čínská houba Cordyceps (tzv. "čínské zlato" na veškeré záněty v těle), Biologický vápník          v kombinaci se 17 minerály a vitamíny, Biologický zinek, řasa Spirulina, Maca pro zvýšení energie a výkonnosti, Omega 3 s Rakytníkem řešetlákovým a vitaminem E - více informací o  výjimečných účincích nejrozšířenějších přírodních přípravků naleznete po kliknutí na jejich názvy na stránkách tradiční čínské medicíny o biologicky aktivních doplňcích výživy Tiens.

DOMLUVIT  KONZULTACI  OSOBNÍ  ČI  "NA DÁLKU" (e-mailem, příp. po telefonu)  MŮŽETE  ZDE - HUBNĚTE  CHYTŘE!

 

Pošlete tyto informace přátelům :-)


Vaše jméno:
Váš Email *:
Email kamaráda *:
Zde napište zprávu pro kamaráda:
Kolik má týden dnů?
 
Joomla inotur