Ceník a slevy - Hubněte chytře! - jak hubnout a současně se léčit - jak řešit zdravotní potíže přírodní cestou a uzdravit se:

Balíček k odkyselení organismu - 580,- Kč (+ poštovné) - co balíček obsahuje najdete na Úvodu - KLIKNĚTE NA OBRÁZEK záložky Odkyselení těla!

Diagnostika B.I.A. = analýza bioelektrické impedance - 180,- Kč (pomocí tohoto měření a započítání individuálních hodnot klienta je během několika sekund prostřednictvím neznatelného, zcela bezvýznamného a nikterak nebezpečného proudu umožněno stanovit podíl tělesného tuku, vody, svalové hmoty, kostní tkáně i bazálního a aktivního metabolismu. Pro dosažení vyšší přesnosti měření elektrického odporu (impedance) se při této analýze používají místo obvyklé jedné dokonce dvě různé frekvence a pro lepší analýzu je navíc kontakt s tělem optimalizován přes 4 elektrody pro ruce a 4 elektrody pro chodidla - lze tedy samostatně změřit tělesný tuk a svalovou hmotu horní a dolní části těla. Součástí diagnostiky je samozřejmě vyhodnocení aktuálně naměřených hodnot a případná doporučení vzhledem ke zdravotnímu stavu klienta.

Vstupní konzultace hubnutí - 480,- Kč (vyplnění vstupního dotazníku, ujasnění si přání klienta, motivace - stanovení reálného cíle, údaje o  zdravotním stavu a případných zdravotních potížích, informace o současném režimu stravování i pohybové aktivitě). Klient obdrží formulář a instrukce pro záznam dosavadního týdenního stravování.

V rámci vstupní konzultace je výše uvedená služba - Diagnostika B.I.A. (měření tuků a svalů)  poskytována klientům  ZDARMA!

Konzultace a úspěšné hubnutí nabízíme i "na dálku" (po mailu, telefonicky) - u této služby je nutná PLATBA PŘEDEM!

Konzultace - analýza (vyhodnocení na základě vstupního dotazníku a záznamu současného stravování):

- písemné vyhodnocení s vysvětlením zákl. chyb stravovacího a pitného režimu a z něj vyplývající doporučení (s ohledem na Vámi zvolený cíl) - 1980,-        - detailní písemné vyhodnocení (detailní zpracování Vašeho současného stravovacího režimu - posouzení množství a poměru základních živin - bílkovin, tuků, sacharidů, cholesterolu, vlákniny, ovoce, zeleniny; posouzení pitného režimu; celková energetická bilance organismu - příjem a výdej energie; nejvhodnější pohybová aktivita, tepová frekvence a stanovení jejího ideálního rozpětí pro snižování tukových zásob; porovnání vypočítaných hodnot a informace podle současných výživových doporučení) - 3980,- Kč

Sestavení vzorového týdenního jídelníčku - 980,- Kč (v případě zájmu klienta)

Kontrolní konzultace - individuální plán - 380,- Kč (navazuje na vstupní konzultaci a analýzu stravování - klient je seznámen s individuálním plánem - návrhem pro něj nejvhodnějšího postupu - malých pozvolně zaváděných změn. Individuální plán je přizpůsobený dennímu i pracovnímu režimu klienta a jeho zvolenému cíli (zásady zdravé životosprávy dle současných výživových doporučení či stravovací režim pro redukci hmotnosti - hubnutí). Respektuje klientova případná zdravotní omezení, potřebu relaxace, i oblíbené chutě a jídla.

Kontrolní konzultace jsou přizpůsobené konkrétním dotazům klienta, praxi i řešení možných překážek při zavádění doporučených postupných změn k trvalému dosažení zvoleného cíle. Kontrolní (doplňující) konzultace se uskutečňují po dohodě s klientem -  na základě jeho přání a aktuální potřeby.

Individuální osobní konzultace trvají 50 minut.

Konzultace a úspěšné hubnutí nabízíme i "na dálku" (po mailu, telefonicky) - u této služby je nutná PLATBA PŘEDEM!

SLEVA 10% - při platbě předem najednou za min. 3 objednané (výše uvedené) služby

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ k vyplnění naleznete ZDE (nezapomeňte do něj uvést formu konzultace a služby, o které máte zájem)

SLEVA 10% - na individuální osobní konzultaci pro studenty a důchodce

SLEVA 20% - na společnou osobní konzultaci stejného zaměření trvající 60 minut (maminka + dcera, partneři, přátelé, kolegyně)

DOMLUVIT  KONZULTACI  OSOBNÍ  ČI  "NA DÁLKU" (e-mailem, příp. po telefonu)  MŮŽETE  ZDE - HUBNĚTE  CHYTŘE!

 

Pošlete tyto informace přátelům :-)


Vaše jméno:
Váš Email *:
Email kamaráda *:
Zde napište zprávu pro kamaráda:
Kolik má týden dnů?
 
Joomla inotur